Haberler

ODTÜ MEBİVA ORDU GEZİSİ

23-24 Eylül tarihlerinde ODTÜ MEBİVA Kültür Gezileri kapsamında ORDU‘yu ziyaret ettik. Emegi geçen herkese ve katılımcılara hassaten teşekkürlerimizi sunarız.

Vakfımızın kurucu başkanı, ağabeyimiz M. Hilmi Güler‘in yıllar sonra ODTÜ MEBİVA grubuyla buluşması anlamlıydı. Yoğun programlarına rağmen bizlerden yakın ilgisini bir an olsun esirgemedi. Ordu’da kendimizi evimizde gibi hissettik. Kendisine samimi ev sahipliği için şükranlarımızı sunuyoruz.

Ordu’nun doğal güzellikleri herkesin malumu. Bunun yanında tertemiz kıyıları, nefis ormanlarını koruyarak hızla kalkınan, gelişen, büyüyen bir kenti de gördük. Altyapı yatırımları ile birlikte tarım alanında yapılan atılımlar ve müthiş turizm potansiyeli kentin geleceğiyle ilgili önemli ipuçları veriyor. Ordu’yu gezerken vizyoner bir başkanın kentin kalkınmasında ne kadar mühim rolü olduğuna aynel yakin şahit olmuş olduk.

Bu geziler tanışmamıza, dostların buluşmasına aramızdaki muhabbetin ziyadeleşmesine neden olan çok hoş vesileler. Ordu Gezisi gündelik telaş ve stresten uzak, muhabbet ve neşe dolu bir geziydi.

Bu tür organizasyonları kaçırmamanızı şiddetle tavsiye eder, gezi ile ilgili bir kaç kareyi sizlerle paylaşmak isteriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir